تاپ تاپ کپی

جهت سهولت در ثبت و پیگیری سفارشات، بر روی دستگاه های اندرویدی میتوانید اپ تاپ کپی را دانلود نمایید:

اطلاعات تماس
تهران، خیابان خلیج، ۱۲ متری المهدی، پلاک ۱۳۲، کد پستی ۱۳۷۸۸۳۴۴۸۸
تهران
info@topcopy.ir
02166270342
ما را دنبال کنید

تاپ کپی | سفارش آنلاین چاپ و تکثیر

ضمانت بازگشت کالا

توجه: در تاپ کپی امکان سفارش کالا و خدمات چاپ و تکثیر برای مشتریان وجود دارد که قوانین انصراف از خرید و عودت وجه به مشتری دارای قوانین متفاوت می باشد.

الف) برگشت کالا (حق انصراف)

قبل از ارسال کالا: در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد.
بعد از ارسال کالا: کالای خریداری شده به مدت ۷ روز کاری (به شرط باز نشدن بسته بندی کالا و درصورت عدم هرگونه خسارتی به کالا و بسته بندی آن) از تاریخ تسلیم کالا حق انصراف داشته و به محض استفاده از حق انصراف، فروشگاه اینترنتی تاپ کپی بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به شما مسترد خواهد کرد و تنها هزینه ی تحمیلی بر مشتری هزینه پیک ارسال و دریافت کالا خواهد بود. ضمانت بازگشت کالا(ماده ۳۷ قانون تجارت الکترونیک)

 

ب) انصراف از خدمات چاپ و تکثیر

قبل از ارسال سفارش برای چاپ: اگر سفارش به مرحله چاپ نرسیده باشد طی تماس تلفنی مشتری و هماهنگی هزینه مربوط به سفارش خدمات چاپ و کپی به مشتری عودت داده می شود. اما در صورتی که سفارش برای چاپ ارسال شده باشد پرداخت آنلاین به منزله تایید سفارش بوده و غیر قابل انصراف می باشد.

 

ج) گارانتی

1- مدت گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در سایت برای هر کالا متفاوت بوده و در کنار قیمت این کالاها درج شده است (در صورت عدم درج موارد مذكور در این قسمت، گارانتی برای آن كالا وجود ندارد) اکنون چنانچه کالای خریداری شده دارای گارانتی باشد و دچار نقص فنی شود، خریدار می بایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از شرکت گارانتی دهنده اقدام نماید.

2- تضمین کیفیت سفارشات چاپ و تکثیر: بعد از دریافت سفارش چاپ و تکثیر توسط مشتری، درصورتی که کیفیت چاپ مورد رضایت مشتری نباشد مجموعه تاپ کپی جهت جلب رضایت مشتری ملزم به اصلاح موارد مربوطه می باشد.