تاپ تاپ کپی

جهت سهولت در ثبت و پیگیری سفارشات، بر روی دستگاه های اندرویدی میتوانید اپ تاپ کپی را دانلود نمایید:

اطلاعات تماس
تهران، خیابان خلیج، ۱۲ متری المهدی، پلاک ۱۳۲، کد پستی ۱۳۷۸۸۳۴۴۸۸
تهران
info@topcopy.ir
02166270342
ما را دنبال کنید

تاپ کپی | سفارش آنلاین چاپ و تکثیر

قوانین و مقررات تاپ کپی

۱- شرایط و ضوابط استفاده

قبول قوانین و مقررات استفاده از فروشگاه اینترنتی تاپ کپی به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد.
الف) خرید کالا از فروشگاه اینترنتی تاپ کپی بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

ب) كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح وكامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
ج) فروشگاه اینترنتی تاپ کپی هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشد (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) بر عهده نخواهد داشت.
د) تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی تاپ کپی با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا و سفارش چاپ و کپی می باشد.
ه)سایر سایت ها و لینکهایی كه برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به كاربر در فروشگاه لینك شده اند مستقل بوده، و فروشگاه اینترنتی تاپ کپی مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.
و) ارتباط فروشگاه اینترنتی تاپ کپی با کاربران از طریق TopCopy.ir بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.
ز) فروشگاه اینترنتی تاپ کپی به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

ح) از نظر حقوقی، در معاملات سایت فروشگاه مجازی تاپ کپی، فروشگاه تاپ کپی به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند. فروش کالا و سفارش چاپ و کپی بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آنرا در سایت فروشگاه اینترنتی تاپ کپی درج نموده است.

ط) ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق تعرفه سایت محاسبه می شود، تنها مبلغی که در موارد معین به قیمت کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود.

ی) مکان تحویل کالا توسط مشتری (سفارش دهنده) در سایت درج شده و فروشگاه تاپ کپی به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعیین شده، این فروشگاه هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.

ک) در صورتی که فروشگاه تاپ کپی به دلایلی که خارج از اراده فروشگاه می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید. سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده ، رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

ل) هر گونه نقص و یا عیب بایستی در لحظه تحویل سفارش به متصدی تحویل کالا اعلام و کالا مرجوع گردد.در غیر اینصورت تاپ کپی هیچگونه مسوولیتی بر عهده نخواهد داشت.

م) در صورت بروزاشکال در کار و عدم رضایت مشتری، تاپ کپی نهایت تلاش خود را در جهت جلب رضایت مشتری می نماید و لی در صورت عدم توافق،دادگاه رسیدگی به جرایم رایانه ای تهران محل عقد صالح میباشد.

۲- مالکیت معنوی

کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، کلاً متعلق به سایت فروشگاه تاپ کپی، می‌باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور فروشگاه تاپ کپی، اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، واگذاری (Download) نمایش، ارسال و انتقال آن‌ها را ندارد.

 

۳- استفاده از خدمات سایت

به محض پذیرش عضویت شما در سایت فروشگاه اینترنتی تاپ کپی، عضویت شما بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آنها را رعایت کنید.

تبصره:با توجه به اینکه سفارشات بصورت آنلاین می باشد لذا ارسال سفارشات فقط در صورت پرداخت و واریز کامل وجه ، امکان پدیر خواهد بود.

 

۴- شرایط حمل و تحویل کالا

مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.

ارسال سفارشات در محدوده تهران از طریق پیک و در سایر مناطق و شهرستانها به واسطه اداره پست و یا تیپاکس انجام می شود.

حمل کلیه سفارشات توسط پیک ، پست یا تیپاکس صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی تاپ کپی هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط پست یا تیپاکس ندارد.

مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پست یا تیپاکس به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.

برای ارسال محموله های خارج از شهر تهران، یک شماره رهگیری توسط پست یا تیپاکس صادر می گردد که این شماره رهگیری بوسیله سرویس پیامک و ایمیل برای شما ارسال می شود. شما می توانید برای رهگیری محموله های خود از سایت http://newtracking.post.ir/ که مربوط به اداره پست و یا از http://tipaxco.com/ که متعلق به تیپاکس است استفاده نمائید.

در صورتی که کد رهگیری مرسوله خود را دریافت نکرده اید می توانید با پشتیبانی فروشگاه اینترنتی تاپ کپی تماس حاصل فرمائید.

شماره تماس پشتیبانی : 021-66255017 – 09126706629

ایمیل : info@topcopy.ir

 

شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش کالا

الف) برگشت کالا (حق انصراف)
قبل از ارسال کالا: در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد.
ب) گارانتی
مدت گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در سایت برای هر کالا متفاوت بوده و در کنار قیمت این کالاها درج شده است (در صورت عدم درج موارد مذكور در این قسمت، گارانتی برای آن كالا وجود ندارد) اکنون چنانچه کالای خریداری شده دارای گارانتی باشد و دچار نقص فنی شود، خریدار می بایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از شرکت گارانتی دهنده اقدام نماید.