تاپ تاپ کپی

جهت سهولت در ثبت و پیگیری سفارشات، بر روی دستگاه های اندرویدی میتوانید اپ تاپ کپی را دانلود نمایید:

اطلاعات تماس
تهران، خیابان خلیج، ۱۲ متری المهدی، پلاک ۱۳۲، کد پستی ۱۳۷۸۸۳۴۴۸۸
تهران
info@topcopy.ir
02166270342
ما را دنبال کنید

تاپ کپی | سفارش آنلاین چاپ و تکثیر

تهیه پرینت رنگی ارزان قیمت در تاپ کپی

نرخ پرینت رنگی ارزان قیمت

هرساله اتحادیه ها، نرخ اصناف در سال جدید را مشخص می کنند که صنف فتوکپی و پرینت نیز از این قاعده مستثنی نیستند. در ابتدای هر سال نرخ پرینت، کپی و… به تمام دفاتر در سراسر شهر و کشور اعلام می شود. اما تعرفه های هر استان با توجه به هزینه های زندگی در آن استان محاسبه می شود.

معمولا در تعیین تعرفه ها به گونه ای عمل می شود که فردی که در مناطق شمال شهر با هزینه های بالا  فعالیت می کنند از پس تامین هزینه ها بر بیاید و آن دست از افرادی که در مناطق جنوبی فعالیت دارند به واسطه پایین تر بودن سطح معیشت مردم بتوانند کمتر از نرخ اتحادیه خدمات ارائه کنند.

برای محاسبه قیمت به صورت آنلاین و سفارش پرینت و کپی ارزان قیمت کلیک کنید.

چرا پرینت رنگی ارزان قیمت؟

پیداکردن پرینت رنگی ارزان قیمت دغدغه بیشتر دانش آموزان و دانشجویان است و این قشر از جامعه متقاضیان بزرگ پرینت و تکثیر های رنگی هستند. از آنجایی که امکان خریداری دستگاه چاپ و پرینت با کیفیت به دلیل قیمت بالا و هزینه های نگهداری و تعمیر آن برای همه امکان پذیر نیست انتخاب پرینت  دانشجویی ارزان گزینه ای است که همه به دنبال آن هستند.

پرینت رنگی به کتاب و جزوات جان تازه ای می بخشد، به در درک بهتر، تفکیک اشکال و ثبت در ذهن کمک بیشتری می کند و از نظر روانی تاثیر مثبتی دارد و  افراد را به خواندن راغب تر می کند. اگر توجه کرده باشید می بینید کودکان کتاب های رنگی و مصور را مدت زمان بیشتری در حافظه خود نگه می دارند و داستان های آن ها را فراموش نمی کنند.

عوامل موثر بر قیمت پرینت

در زیر به مهمترین عوامل موثر در تعیین قیمت پرینت اشاره شده است.

 • نوع کاغذ: تنوع بالای کاغذهای موجود در بازار بر قیمت پرینت موثر است، می‌توان از کاغذهای چاپ و تحریر مثل کاغذ گلاسه، کاغذ کرافت، کاغذ روزنامه و مقواهای پشت طوسی به عنوان متداول ترین کاغذها نام برد.
 • تعداد پرینت: همانطور که در چاپ 10 جلد از یک کتاب بهای تمام شده بر ازای هر جلد بیشتر از زمانی خواهد بود که 1000 جلد از همان کتاب چاپ شود.
 • نوع پرینت و دستگاه: رنگی یا سیاه_سفید بودن، یک رو یا دو رو بودن بر میزان قیمت تمام شده اثرگذار خواهد بود، همینطور قیمت پرینت و چاپ افست با چاپ دیجیتال با توجه به تفاوت دستگاه ها فرق خواهند داشت.
 • سایز پرینت: هرچه ابعاد پرینت بیشتر باشد هزینه آن به طبع افزایش خواهد داشت و نوع دستگاه هم باتوجه به سایز چاپی تغییر خواهد کرد.
 • پرینت حضوری و یا آنلاین: این موضوع به صورت غیر مستقیم بر میزان هزینه پرینت شما موثر خواهد بود برای اطلاع بیشتر از مزایای پرینت آنلاین می توانید مقاله پرینت آنلاین ارزان را مطالعه کنید.

لازم به ذکر است بهترین فرمت برای پرینت گرفتن مطالب فرمت PDF  و برای چاپ تصاویر فرمت مناسب PNG است.

تجربه خوب سفارش پرینت رنگی ارزان قیمت در تاپ کپی

باتوجه به  کمبود وقت بهترین کار سفارش پرینت های رنگی ارزان قیمت بصورت آنلاین است، امروزه بسیاری از کسب و کارها به افراد خدمات آنلاین ارائه می دهند شما می توانید در صورت لزوم با آن ها تماس بگیرید. از جمله مراکز معتبر برای سفارش آنلاین می‌توان به مجموعه تاپ کپی (Top Copy) با سال ها سابقه درخشان اشاره کرد.

راه های ثبت سفارش در تاپ کپی عبارتند از:

رعایت نکات لازم در سفارش آنلاین

رعایت موارد زیر در هنگام ثبت سفارش آنلاین در به حداقل رساندن خطاها و اشتباهات و رسیدن به نتیجه مطلوب بسیار موثر خواهد بود.

 • در صورت ثبت سفارش از طریق واتسپ سفارش خود را واضح و شفاف با تمام جزئیات در یک پیام ارسال کنید.
 • حجم فایل ارسالی را با در نظر گرفتن کیفیت تا حد ممکن کاهش دهید.
 • جزوات و تصاویر خود را با فرمت های استانداردی مثل PDF،PNG ،JPEG و JPG ارسال کنید.

 

مجموعه تاپ کپی(Top copy) با سال ها تخصص و تجربه  با کیفیت ترین پرینت های رنگی را به شما عرضه می کند کافی است شما به سایت تاپ کپی قسمت ثبت سفارش رفته، سفارش چاپ و تکثیر را انتخاب کنید و بعد از تکمیل اطلاعات سفارش خود را نهایی کنید.

 

 • چه عواملی در تعیین قیمت پرینت موثر هستند؟
 • راه های ثبت سفارش در تاپ کپی چیست؟
 • بهتر است چه نکاتی را پیش از سفارش آنلاین رعایت کنیم؟

 

برای انجام امورچاپ و کپی ارزان قیمت و با کیفیت با تاپ کپی تماس بگیرید.

ارسال یک نظر

3 + ده =