تاپ تاپ کپی

جهت سهولت در ثبت و پیگیری سفارشات، بر روی دستگاه های اندرویدی میتوانید اپ تاپ کپی را دانلود نمایید:

اطلاعات تماس
تهران، خیابان خلیج، ۱۲ متری المهدی، پلاک ۱۳۲، کد پستی ۱۳۷۸۸۳۴۴۸۸
تهران
info@topcopy.ir
02166270342
ما را دنبال کنید

تاپ کپی | سفارش آنلاین چاپ و تکثیر

تاپ کپی بهترین مکان برای کپی جزوه

از کجا کپی جزوه با کیفیت و ارزان قیمت بگیریم؟

کپی جزوه

همه افراد حتما در طول زندگی خود یکبار برای کپی گرفتن اقدام کرده اند، کپی جزوه، کپی نمونه سوال، کپی مدارک و… ، افرادی که دانشجو و محصل هستند بیشتر دغدغه کپی گرفتن دارند چرا که معمولا حجم کپی های آن‌ها بالا است و علاوه بر آن خوانایی و قیمت کپی و پرینت جزوه بسیار برایشان مهم است، اگر جوهر دستگاه کپی کم باشد جزوه کم رنگ کپی می شود و موقع خواندن فرد با مشکل روبرو می شود و از آنجایی که معمولا حجم کپی گرفتن دانشجویان و محصلین بالا است پس همیشه جویای قیمت مناسب هستند، کپی جزوه دانشجویی با نازل‌ترین قیمت و کیفیت خوب از ویژگی‌های ممتاز تاپ کپی است.

برای محاسبه قیمت به صورت آنلاین و سفارش پرینت و کپی ارزان قیمت دانشجویی کلیک کنید.

قیمت کپی جزوه

قیمت کپی جزوه از آن موضوعات مهمی است که وقتی حجم کپی‌ها بالا باشد بیشتر خودنمایی می کند و تقریبا همه دانشجویان برای پیدا کردن کپی با قیمت پایین تمام شهر را می‌گردند. قیمت کپی جزوه در مجموعه تاپ کپی بسیار مقرون به صرفه است و کپی در تاپ کپی از کیفیت مناسبی برخوردار است پس اگر بدنبال کپی ارزان هستید به تاپ کپی مراجعه کنید. برای اینکه از قیمت های دقیق و بروز تاپ کپی مطلع شوید کافی است بر روی قیمت کپی جزوه کلیک کنید تا به صفحه مربوطه وارد شوید و قیمت کپی برگه های A3 ,A4 ,A5 به صورت یک رو و دو رو را آنلاین محاسبه کنید.

کپی جزوه دانشجویی

موضوعی که تمام دانشجویان با آن درگیر هستند یا شاید بتوان گفت یکی از معضلات دانشجویان کپی جزوه دانشجویی آن هم در شب امتحان است چرا که تعداد صفحات بالا است و کپی گرفتن آن هزینه بردار است. شما در تاپ کپی می توانید از طریق سایت و یا اپلیکیشن تاپ کپی از آخرین قیمت ها مطلع شوید و سفارش خود را ثبت کنید.

تاپ کپی خدمات بسیاری از جمله، پرینت، کپی، سفارش تراکت، انجام امور ترجمه، چاپ فوری، فروش لوازم ویژه محصلین، دانشجویان و مدارس و… ارائه می دهد. تاپ کپی علاوه بر تهران به شهرستان ها نیز خدمات ارائه می دهد، مدت زمان تحویل سفارش 24 الی 48 ساعت است و هزینه پیک برای شهرستان ها طبق تعرفه پست و یا توافقی محاسبه می شود.

چرا باید تاپ کپی (Top copy)  را انتخاب کنیم؟

  • کیفیت مرغوب وانتخاب درست کاغذ برای کپی، چاپ، پرینت
  • زمان تحویل به موقع
  • قیمت مناسب
  • پشتیبانی قوی
  • دستگاه های کپی، پرینت و چاپ بروز
  • تجربه بالا و حرفه ای بودن

تاپ کپی دارای سال ها سابقه در حوزه چاپ یکی از پیشگامان این صنعت به شمار می رود که سعی در ارائه خدماتی نوین و باکیفیت دارد. تاپ کپی مجهز به تجهیزات روز به طور 24 ساعته از سراسر کشور حاضر به ارائه خدمات است. برای اطلاعات بیشتر در مورد تعرفه ها می‌توانید به سایت مراجعه کنید و یا از طریق شماره های موجود با همکاران ما تماس بگیرید.

  • چگونه فایل های خود را ارزانتر پرینت کنم؟
  • تاپ کپی چه خدماتی به مشتریان خود ارائه می دهد؟
  • آیا تاپ  کپی ( Topcopy) ارسال به شهرستان دارد؟
  • مدت زمان تحویل توسط تاپ کپی چقدر است؟

برای انجام امورچاپ و کپی ارزان قیمت و با کیفیت با تاپ کپی تماس بگیرید.

 

 

 

ارسال یک نظر

سیزده − ده =